Już niebawem studencji rozpoczną kolejny rok nauki.
DA „Na Czarnej” zaprasza na uroczystą Mszę Świętą z okazji Inauguracji Roku Akademickiego 2023/2024. Przewodniczył jej będzie ks. abp Tadeusz Wojda.
Po Mszy Św. wszyscy studenci wraz ze swoimi duszpasterzami zaproszeni są na spotkanie przy stole, by wspólnie spędzić czas, poznać się, porozmawiać 🙂
Agapa dbędzie się ona w salce DA „Na Czarnej” w domu katechetycznym, za Kolegiatą NSJ.
Kiedy:
02.10.2023 godzina 19.00
Gdzie:
Kolegiata NSJ Gdańsk Wrzeszcz
ul. Zator-Przytockiego 3, Gdańsk
Organizatorzy:
Duszpasterstwo Akademickie „Na Czarnej” Gdańsk-Wrzeszcz





